O FIRMIE

O firmie

Kamieniarstwo Siedlecki, nagrobki granitowe, pomniki granitowe wołczyn, schody, parapety granit Zakład Kamieniarstwo-transport Siedlecki Jarosław prężnie prosperuje już od 1997 roku. Zajmujemy się produkcją nagrobków i galanterii nagrobkowej z materiałów najwyższej jakości. Naszym atutem jest sumienność, solidność i gwarancja wykonywanych usług. Do realizacji projektów, od podstawowych nagrobków, parapetów itd. do najbardziej wyszukanych zamówień wykorzystujemy kamień sprowadzany z różnych egzotycznych zakątków świata.

Kamieniarstwo Siedlecki, nagrobki granitowe, pomniki granitowe wołczyn, schody, parapety granit Kamieniarstwo Siedlecki, nagrobki granitowe, pomniki granitowe wołczyn, schody, parapety granit

Kamieniarstwo Siedlecki, nagrobki granitowe, pomniki granitowe wołczyn, schody, parapety granit Od 2001 roku wykonujemy również usługi związane z liternictwem komputerowym. Jesteśmy jedną z nielicznych firm oferujących ten zakres usług na terytorium województwa opolskiego. Cały proces oparty jest na wykorzystaniu profesjonalnych maszynach do tzw. piaskowania liter i różnych wizerunków na płaskim polerowanym materiale granitowym.
Kamieniarstwo Siedlecki, nagrobki granitowe, pomniki granitowe wołczyn, schody, parapety granitOprócz ekspozycji na placu posiadamy jeszcze wystawę w miejscowości Sarnów przy głównej trasie krajowej nr 11 Katowice-Poznań.

Współpracujemy z różnymi firmami w różnych częściach naszego kraju. Przede wszystkim owocnie układają się kontakty z województwami mazowieckim i śląskim. Aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany, do obróbki kamienia używamy specjalnych maszyn i urządzeń nadających określone kształty i połysk danego elementu.

Kamieniarstwo Siedlecki, nagrobki granitowe, pomniki granitowe wołczyn, schody, parapety granit Kamieniarstwo Siedlecki, nagrobki granitowe, pomniki granitowe wołczyn, schody, parapety granit Kamieniarstwo Siedlecki, nagrobki granitowe, pomniki granitowe wołczyn, schody, parapety granit Kamieniarstwo Siedlecki, nagrobki granitowe, pomniki granitowe wołczyn, schody, parapety granit

Kamieniarstwo Siedlecki, nagrobki granitowe, pomniki granitowe wołczyn, schody, parapety granitDo wykonywania usług związanych z transportem używamy Forda Transita jak i w razie potrzeby większych samochodów z zaprzyjaźnionej firmy logistycznej.
Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku. Chętnie odpowiemy na każde nurtujące pytanie i postaramy się sprostać największym wyzwaniom. Profesjonalnie doradzimy, skalkulujemy i wykonamy każdy projekt.